خبیث ترین 20 انسان در تاریخ جهان .

١ - قابيل: اول کسی که در تاریخ بشر انسان مظلوم را قتل نمود و خون ریزی را بنیان گذاری کرد.

۲ - شاول طرسوسی (بولس رسول): این یهودی اولین کسی است که دین نصرانیت را از توحید به شرکیت و پرستش چند خدا تغیر داد، که مسیحیت امروزی از آن پیروی می کنند.

۳ - عمرو بن لحی خزاعی: سردار و فرمانروای مردم مکه در زمانش بود، و اوامرش در نزد عرب مثل یک قانون تطبیق می شد، و او اولین کسی است که دین حنیف و یکتا پرستی ابراهیم و اسماعیل علیهما السلام را به بت پرستی تغیر داد.

۴ - فرعون: در اسمش مورخین اختلاف دارند که آیا او همان رمسیس دوم است یا خیر، و لیکن جمهور مورخین اتفاق دارند به طغیان و سرکشی او که بشریت نظیر آن را ندیده است.

۵ - نسطورس: بطریک قسطنطینیه و او اولین کسی است که دین منحرف کاتولیک را ایجاد کرد.

۶ - دیسقورس: موسس طائفه مشرک و منحرف ارتودکس.

۷ - نمرود بن کنعان: پادشاه بابل، و یکی از چهار پادشاهی که زمین را کاملا تصرف کرده بودند و حکمرانی می کردند، ادعای خدایی کرد، و داستان [مناظره ای او ] با ابراهیم علیه السلام در قرآن کریم ذکر شده است.

۸ - هولاکو: خلافت عباسی را سقوط داد، بغداد و حلب و بسیاری از شهرهای اسلامی را منهدم کرد.

۹ - عبدالله بن سبأ (ابن السودآء) مرد یهودی بود از یمن که آتش فتنه ای بزرگ را میان مسلمین شعله ور ساخت که این فتنه 80 هزار صحابه و بزرگان تابعین را در جمل و صفین به کام مرگ فرو برد، و او اولین کسی است مذهب روافض دوازده امامی را بنیان گذاری کرد.

۱۰ - کارل مارکس: کسی که مبادی کمونیزم را پایه گذاری کرد.

۱۱ - لینین: او کسی است که نظریه ای مارکس را از نوشته به واقعیت تغیر داد.

۱۲ - قدار بن سالف: شقی ترین گذشتگان، و او از قبیله ثمود است کسی که به کشتن ماده شتر (معجزه صالح علیه السلام) جرأت نشان داد، پس سر انجام او با قومش این بود که خداوند به عذابی گرفتارشان نمود که اولین و آخرین چنین عذابی را نشنیده اند.

۱۳ - تشارلز داروین: یهودی صاحب نظریه ای الحادی قائل به نشو و ارتقآء، منکر خالق حقیقی جهان.

۱۴ - د. فرانشکو هرناندیز: هندو های امریکایی تنباکو را با خود داشتند و در بینی خود استنشاق می کردند، و این مرد همین عادت خبیث را به جهان انتقال داد.

۱۵ - جفری اهرست: در یکی از زیارتگاه های هندو ها زندگی می کرد، و مردم طلا های زیادی به طور تحفه و هدیه به او می دادند، و او در مقابل بادمجان رومی شب مانده وبا زده (میکروبی) را برای شان می داد و بعضی بیماران برای شفا یابی از او استقبال می نمودند که سبب مبتلا شدن 15 ملیون هندو به مرض فتک گردید.

۱۶ - بودا: ابن نبیل هندی که دیانت بودایی را بنیان گذاری کرد [به گفته خود شان] به اخلاق عالی و دوری از مغیبات دعوت می کند.

۱۷ - سامری: اولین کسی که دین یهودیت توحیدی را تحریف و تبدیل به شرکیت کرد.

۱۸ - زردشت یا زرادشت: مؤسس مجوسیت.

۱۹ - ادولف هتلر: برای طمع و استکبار خود جنگ جهانی دوم را در سال 1938 شعله ور ساخت که 50 ملیون انسان را به هلاکت رسانید.

۲۰ - مصطفى كمال أتاتورک: خلافت رسول الله صلی الله علیه وسلم را سقوط داد و تا امروز سبب پراگندگی و پریشانی مسلمانان گردید.

کاپی از صفحه نصیر احمد الهاشمی 
برگردان از عربی به فارسی: عبدالبر عائذ.


منبع این نوشته : منبع
اولینی ,گذاری ,علیه ,جهان ,السلام ,تغیر ,بنیان گذاری ,علیه السلام